Svinīgas sieviešu kleitas

Nāc ciemos uz "branchess" veikaliem Rīgā, Valmierā, Ventspilī, Alūksnē un pielaiko mūsdienīgas un skaistas kleitas svinībām!

Sieviešu kleitas svinībām

Saposies svētkiem, izvēloties "branchess" sieviešu kleitas! Mūsu jauno kolekciju raksturo elegance, mūsdienīgs piegriezums un aktuāli toņi, tādēļ sev ko piemērotu atradīs ikviena dāma - no klasiska kleitas modeļa līdz pat piesātinātām krāsām un sievišķīgām mežģīnēm. Nāc uzlaikot!

Sieviešu kleitas Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē ir nopērkamas "branchess" veikalos. Mūsu pārdevēji-konsultanti palīdzēs Tev izvēlēties piemērotāko svinību tērpu, krāsas un izmērus, kā arī sniegs atbildes uz jautājumiem par kleitas kopšanu. Nāc ciemos aplūkot mūsu piedāvātās sieviešu kleitas svētkiem un ikdienai!

Sieviešu kleitas Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē

Elegantas īsās un garās kleitas, kā arī svārki un blūzes ar sievišķīgām niansēm - mežģīnes, jostiņas, samts, tills, spalvas... Tu izskatīsies satriecoši, tāpēc nāc pielaikot!

Sieviešu kleitas Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Alūksnē atradīsi veikalos "branchess" - gaidām Tevi ciemos!

Laiks posties svētkiem! Mūsu piedāvājumā svinīgas sieviešu kleitas pieejamas ikvienai gaumei arī nopietnāka auguma dāmām - no koķetām kokteiļkleitām līdz pat greznām un elegantām vakarkleitām. Mēs esam gandarīti, redzot, kā sieviete atplaukst pielaikojot sev tīkamu kleitu vai svārkus, tieši tāpēc mūsu pārdevēji-konsultanti palīdz atrast ne tikai vajadzīgo izmēru, bet arī iesaka, ar kādiem aksesuāriem izvēlēto apģērbu kombinēt, lai Tavs koptēls būtu saskaņots un pārdomāts.

Seko mums sociālajos tīklos!


 .