Sieviešu kleitas

Veikalos BRANCHESS plaša izvēle modernām kleitām līdz 56. izmēram - sieviešu kleitas ikdienai un svētkiem. Lai aplūkotu visu šī brīža piedāvājumu, nāc ciemos uz mūsu veikaliem Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē!

Skaisto kleitu laiks

Kleitas ir neatņemama katras sievietes garderobes sastāvdaļa – garas kleitas, kokteiļkleitas, balles kleitas, kleitas ikdienai… Šķiet, ka šī apģērba veida skapī nekad nav par daudz! Un tas arī ir pašsaprotami – kleitas lieliski izceļ sievišķību, liekot justies vēl skaistākai un īpašākai.

Mūsu piedāvājumā svinīgas sieviešu kleitas pieejamas ikvienai gaumei arī nopietnāka auguma dāmām - no koķetām kokteiļkleitām līdz pat greznām un elegantām vakarkleitām. Mēs esam gandarīti, redzot, kā sieviete atplaukst pielaikojot sev tīkamu kleitu vai svārkus, tieši tāpēc mūsu pārdevēji-konsultanti palīdz atrast ne tikai vajadzīgo izmēru, bet arī iesaka, ar kādiem aksesuāriem izvēlēto apģērbu kombinēt, lai Tavs koptēls būtu saskaņots un pārdomāts.

 Kolekcija - pavasaris 2018

Klāt pavasaris un ieviešam apģērbā maigas un gaišas krāsas. JAUNĀS KOLEKCIJAS KLEITAS jau pieejamas veikalos, tādēļ nāc ciemos un atsvaidzini savu garderobi arī Tu! Kā jau allaž - iepērcies ar klienta karti un saņem atlaidi pilnas cenas precēm!

Kolekcija - pavasaris 2018

Plaša izvēle ikdienas un svētku kleitām, tāpēc nāc ciemos un aplūko visus modeļus!

Sieviešu kleitas svinībām

Saposies svētkiem, izvēloties "branchess" sieviešu kleitas! Mūsu jauno kolekciju raksturo elegance, mūsdienīgs piegriezums un aktuāli toņi, tādēļ sev ko piemērotu atradīs ikviena dāma - no klasiska kleitas modeļa līdz pat piesātinātām krāsām un sievišķīgām mežģīnēm. Nāc uzlaikot!

Sieviešu kleitas Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Alūksnē

Elegantas īsās un garās kleitas, kā arī svārki un blūzes ar sievišķīgām niansēm - mežģīnes, jostiņas, samts, tills, spalvas... Tu izskatīsies satriecoši, tāpēc nāc pielaikot!

Sieviešu kleitas Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Alūksnē atradīsi veikalos "branchess" - gaidām Tevi ciemos!

0

BRANCHESS apģērbu veikals Rīgā (Tērbatas ielā 40 un Kr. Barona ielā 44), Valmierā (t/c Valleta 2. stāvā), Ventspilī (t/c Tobago 2. stāvā) un Alūksnē (Dārza ielā 4)

Seko un uzzini par jaunumiem ātrāk!


 .