3 zelta padomi piemērotākā kāzu uzvalka izvēlei

Iepazīstieties ar mūsu sagatavotajiem padomiem, lai līgavainis kāzu dienā justos komfortabli un moderni!

Uzvalka stils un piegriezums

Ja kāzas paredzētas elegantas ar svinībām pilī vai muižā, atbilstošs variants būs gaumīgs tumši zilas krāsas uzvalks ar vesti un baltu plato kaklasaiti, kā arī ārējā krūšu kabatā iespraustiem ziediem, kas saskaņoti ar līgavas pušķi. Uzvalkam var būt arī izteikts motīvs, kas tēlu padarīs vēl izsmalcinātāku.

Savukārt grezna stila kāzās, kur dominē noteikta krāsu gamma un šiks, izvēlieties krāsainu uzvalku, piemēram, burgundijas, smaragdzaļu, gaiši zilu vai violetu!

Ja kāzas iecerētas nepiespiestā gaisotnē ar svinību ceremoniju dabā, uzvalku varat aizstāt ar tumši zilas vai pelēkas krāsas biksēm, vesti un kokvilnas vai lina kreklu, kas sakombinēts ar tauriņu, bikšturiem un rakstainām zeķēm. Šādi krekli jo īpaši piemēroti karstā vasaras dienā, jo audums tā valkātājam neļauj svīst.

Ko izvēlēties – slim fit vai klasiska piegriezuma uzvalku?

Atkarībā no auguma proporcijām, BRANCHESS rekomendē:

  • Slim fit uzvalkus augumā īsākiem kungiem, kas vizuāli augumu pagarinās;
  • Classic fit uzvalkus augumā nopietnākiem kungiem, jo taisna piegriezuma apģērbs augumu vizuāli slaidinās un neveidos iespaidu, ka uzvalks ir nepiemērotā izmērā;
  • Slim fit vai classic fit piegriezuma uzvalkus gara auguma kungiem.

Atbilstoša izmēra izvēle

Lai arī kāda stila uzvalku izvēlēsieties, tam ir jāizskatās perfekti.

Žaketes izmērs

Žakete plecu daļā nedrīkst mest krokas, savukārt rokas paceļot taisni augšā, kā arī sakrustojot, žaketei brīvi jākustas. Savukārt piedurknēm jāsniedzas līdz īkšķa pamatnes sākumam un kreklam zem žaketes jābūt redzamam aptuveni 1cm. BRANCHESS piedāvājumā atradīsiet uzvalkus līdz pat 72. izmēram!

Uzvalka bikses

Biksēm garumā jābūt līdz apavu papēža vidusdaļai un jāmet tikai viena kroka tieši virs kurpēm. Biksēm jābūt rūpīgi izgludinātām un to kabatās nav ieteicams ko glabāt – vienīgais izņēmums ir laulību gredzeni.

Saskaņoti aksesuāri

Dodot priekšroku klasikai – tumši zilas vai pelēkas krāsas uzvalkam ieteicams izvēlēties pamanāmākus aksesuārus, lai nedaudz atsvaidzinātu tēlu.

Arī siksnai un pulkstenim ir jābūt pieskaņotam, ja vēlaties patiešām pārdomātu koptēlu.

Kaklasaite

Sasietai kaklasaitei jāsniedzas līdz jostas vietai un platums jāizvēlas atkarībā no žaketes atloka – jo šaurāks atloks, jo šaurāka kaklasaite. Kaklasaites krāsai jābūt tumšākai par kreklu, piemēram, ja izvēlaties gaiši zilas krāsas kreklu, kaklasaite var būt tumši zila, violeta, dzeltena vai rozā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *