BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BRANCHESS INTERNETVEIKALU

Vai e-veikalā ir tāds pats produktu klāsts kā BRANCHESS veikalos Rīgā, Valmierā, Alūksnē un Ventspilī?

Nē, piedāvājums var atšķirties un veikalos preču klāsts ir daudz plašāks. Ja galerijā vai BRANCHESS sociālajos tīklos esiet pamanījis preci, ko vēlaties pasūtīt, vai ja neesiet drošs par krāsu, izmēru, garumu vai radies jautājums - ar prieku centīsimies ātri un viegli palīdzēt! Zvaniet vai rakstiet uz +37125733233 (arī WhatsApp!) vai sazinies caur e-pastu [email protected] vai sociālajos tīklos! 

Vai cenas ir norādītas ar vai bez PVN?

Visas cenas e-veikalā ir norādītas eiro (€), preces cena ir gala summa. 

Kā es varu samaksāt par pirkumiem?

Ir iespējams izvēlēties vai apmaksu veiksiet ar pārskaitījumu un Jums uzreiz tiks nosūtīts rēķins vai ar internetbankas pārskaitījumu uzreiz! Izvēlaties apmaksas veidu un sekojiet norādēm. Samaksa notiek ārpus BRANCHESS iepirkšanās vides attiecīgās bankas drošā maksājumu vidē. BRANCHESS nav piekļuves klienta bankas un kredītkartes datiem!

Vai iepirkšanās process ir drošs?

Jā, pat ļoti. Maksājumu dati par BRANCHESS e-veikalā veiktajiem pirkumiem ir vienmēr aizsargāti saskaņā ar SSL protokolu un samaksa notiek pakalpojuma sniedzēja aizsargātos serveros.

Samaksa notiek ārpus BRANCHESS iepirkšanās vides attiecīgās bankas drošā maksājumu vidē. BRANCHESS nav piekļuves klienta bankas un kredītkartes datiem!

Kā iepirkties BRANCHESS internetveikalā?

Iepērkoties e-veikalā, vispirms izvēlies vēlamās preces un pievieno tās pirkumu grozam.

Veicot apmaksu, izvēlies piegādes viedu, ievadi pieprasītos datus un samaksā par precēm internetbankā vai apmaksājot saņemto rēķinu!

Pēc apmaksas noteikti spied pogu „Atpakaļ pie tirgotāja”.

Pēc pirkuma veikšanas uz norādīto e-pasta adresi saņemsi apstiprinājuma e-pastu ar pavadzīmi.

Uz kādām vietām iespējama preču piegāde?

BRANCHESS nodrošina preču piegādi 3-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un adresi saskaņojot ar Pircēju. Pakomāts OMNIVA- viens no ātrākajiem pirkuma saņemšanas veidiem Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī. Pie pirkuma norādi piegādes veidu un piegādes adresi. Maksa par piegādi Latvijā - 3,00, Lietuvā un Igaunijā - 6,50. Pirkumiem virs 15,00€ iespēja saņemt preces bez piegādes maksas Rīgā, Tērbatas ielā 40. Pirkumiem virs 50,00€ Latvijas robežās piegāde ar OMNIVA bez maksas! 

Ja ir vēlme pasūtīt ārpus Baltijas valstu robežām, lūgums ar mums sazināties privāti pa e-pastu [email protected] vai zvani/raksti +371 25733233

Piegāde tiek veikta 3-5 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Piegāde tiek veikta uz Jūsu norādīto piegādes adresi. UZMANĪBU! Pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas.

Esmu samaksājis par pirkumu, bet neesmu saņēmis apstiprinājuma e-pastu (ne arī pavadzīmi).

Lūdzam sazināties ar mūsu internetveikala klientu apkalpošanas daļu pa e-pastu [email protected] vai zvani/raksti +371 25733233

Vai internetveikalā varu izmantot BRANCHESS dāvanu karti un/vai klienta karti?

Nē, BRANCHESS dāvanu kartes un klienta kartes nevar izmantot internetveikalā. Ja Tavā īpašumā ir BRANCHESS dāvanu karte, tad aicinām to izmantot filiālēs Rīgā, Valmierā, Ventspilī vai Alūksnē! Kā arī klienta kartes priekšrocības darbojās tikai veikalos! E-veikalā atlaidi var iegūt izmantojot atlaides kodu, ja tāds ir piešķirts!

Vai e-veikala cenas atšķirās no BRANCHESS veikala cenām?

Jā, tā pat kā piedāvājums var būt dažāds, tāpat var atšķirties preču cenas un atlaides! 

Vai samaksu iespējams veikt ar rēķinu?

Jā, pie apmaksas veidiem izvēlaties "apmaksa ar rēķinu" un aizpildat anketu, kurā ir jāieraksta dati par pircēju! Ja radušās kādas problēmas, tad lūgums sazināties ar mums pa e-pastu [email protected] vai zvanīt/rakstīt +371 25733233!


AR PIEGĀDI SAISTĪTIE JAUTĀJUMI

Cik maksā dažādi piegādes veidi?

Pie pirkuma norādi piegādes veidu un piegādes adresi. 

Maksa par piegādi Latvijā OMNIVA pakomātos - 3,00€!

Lietuvā un Igaunijā - 6,50

Pirkumiem virs 15,00€ iespēja saņemt preces BEZ PIEGĀDES MAKSAS Rīgā, Tērbatas ielā 40. 

Pirkumiem virs 50,00€ Latvijas robežās piegāde ar OMNIVA BEZ MAKSAS!

Ja ir vēlme pasūtīt ārpus Baltijas valstu robežām, lūgums ar mums sazināties privāti pa e-pastu [email protected] vai zvani/raksti +371 25733233!

Cik ilgā laikā tiek veikta piegāde?

BRANCHESS nodrošina preču piegādi 3-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un adresi saskaņojot ar Pircēju. Pakomāts OMNIVA - viens no ātrākajiem pirkuma saņemšanas veidiem Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī.

Pasūtījumi, kuri ir noformēti nedēļas nogalē (no piektdienas plkst. 13:00 līdz svētdienai), tiks apstrādāti pirmajā darba dienā! 

Kas ir nepieciešams, lai pasūtījumu saņemtu?

Ierodoties saņemt preces BRANCHESS veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 40, ir jāzina unikālais pasūtījuma numurs, ko vari uzrādīt izdrukātā veidā vai savā mobilajā tālrunī, ko saņemsi e-pastā veicot pirkumu!

Pasūtot uz OMNIVA pakomātu, uz tavu mobilo tālruni tiks nosūtīts unikāls durvju kods. Uz pakomāta ekrāna seko līdzi norādījumiem par koda ievadīšanu un durvju atvēršanu.

Kas notiek, ja es nevaru uzreiz izņemt pasūtījumu?

Ja neatnāc pēc pasūtījuma uz BRANCHESS veikalu Tērbatas ielā 40, Rīgā, 14 kalendāro dienu laikā, vai neizņem to no pakomāta septiņu kalendāro dienu laikā, līgums tiek uzskatīts par anulētu. 

Pie pirmās izdevības, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā, tiek atmaksāta nauda uz to pašu norēķinu kontu, kas tika lietots, lai veiktu pirkumu. 

Vai e-veikalā nopirktās preces var atgriezt?

Jā. Tev ir tiesības atteikties no e-veikalā nopirktajām precēm 14 dienu laikā no to saņemšanas brīža arī tad, ja tiem nav nekādu defektu. Pircējam ir jānosūta Pārdevējam  par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam e-pastā pēc Pircēja pieprasījuma.

UZMANĪBU! Precēm, kas tiek atgrieztas, jābūt oriģinālajā iepakojumā, nevalkātām un nebojātām.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Noteikumus par preču atgriešanu >>> Skatīt šeit

Kur es varu iepazīties ar BRANCHESS e-veikala noteikumiem?

BRANCHESS e-veikala lietošanas noteikumi ir pieejami ŠEIT

Ko darīt, ja ir radusies sūdzība, pretenzija vai ierosinājums?

Ja ir radusies sūdzība vai pretenzija, tās atrisināšanai lūdzam vērsties e-veikala klientu apkalpošanas daļā pa e-pastu [email protected] vai rakstīt/zvanīt uz tālruni +371 25733233! Ceram, ka ātri un viegli atrisināsim radušos situāciju! :)

0

BRANCHESS apģērbu veikals Rīgā (Tērbatas ielā 40 un Kr. Barona ielā 44), Valmierā (t/c Valleta 2. stāvā), Ventspilī (t/c Tobago 2. stāvā) un Alūksnē (Dārza ielā 4)

Interneta veikals BRANCHESS. SIA "Lielais Ābols". Reģ.Nr. 44103122732. Faktiskā adrese - Tērbatas iela 40, Rīga, Latvija. 
Uzziņai par precēm un iepirkšanos interneta veikalā - [email protected] , +37125733233 , P.O.T.C.P.  9:00 - 17:00

Seko un uzzini par jaunumiem ātrāk!

 .