BRANCHESS ir apģērbu un aksesuāru zīmols sievietēm un vīriešiem! 

Sešus plašus apģērbu un aksesuāru veikalus atradīsiet  četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Alūksnē.  

BRANCHESS stāsts ir aizsācies jau vairāk kā pirms 20 gadiem. Viena no BRANCHESS panākumu atslēgām noteikti ir ģimeniskuma kods, kas ielikts uzņēmuma būtībā jau kopš pirmsākumiem.  

Mēs ļoti priecājamies un lepojamies, ka arvien vairāk saviem klientiem varam piedāvāt Latvijā radītus apģērbus! Latvijā šūtās BRANCHESS kleitas, svārki, blūzes un vīriešu tauriņi – tiek šūti no kvalitatīva un rūpīgi izvēlēta auduma, lai būtu ērti valkājami un viegli kopjami. Mēs rūpējamies, lai Latvijā radītie svārki, blūzes un kleitas priecētu katru klienti un plašajā dizainu, krāsu un izmēru piedāvājumā tiktu atrasts kārotais. Piedāvājam tērpus no 34. līdz 54. izmēram! Aplūko tos mūsu internetveikalā vai nāc ciemos uz kādu no mūsu filiālēm!❤️

BRANCHESS pieņem un izpilda arī korporatīvos pasūtījumus – iespējams izvēlēties gan no gatavajiem paraugiem, gan arī radīt īpaši savam uzņēmumam izstrādātu dizainu, jo lai arī kādā sfērā klienti darbotos, vai tā būtu kafejnīca vai banka, deju ansamblis vai orķestris – kopts, pārdomāts un vienots koptēls noteikti radīs patīkamu iespaidu. 

Ar prieku paziņojam, ka 2019. gada pavasaris ievieš pārmaiņas BRANCHESS zīmolā - JAUNS logo un vizuālā identitāte! 

Mēs vēlamies, lai Jūs mūsu tērpos jūtaties karaliski, līdz ar to jaunā logotipa simboli apzīmē šaha figūras – kungu un dāmu virsskatā.♟

Ņemot vērā, ka mūsu nosaukums ietver vārdu šahs (chess – no angļu val.) un BRANCHESS jau sen vairs nav tikai vīriešu apģērbu zīmols kā tas bija sākotnēji, bet piedāvā apģērbus un aksesuārus gan kungiem, gan dāmām. Logo nomaiņa bija loģisks solis, lai to arī uzsvērtu, tādējādi paspilgtinātu, ka BRANCHESS mērķis ir radīt saskaņotu koptēlu VIŅAI un VIŅAM. 👫 Mēs ceram, ka līdz ar logo nomaiņu un šo stāstu arī mūsu klientiem būs vieglāk izrunāt mūsu nosaukumu – ‘brančess’. Lūdzu iepazīstaties ar iespējamajiem variantiem kā BRANCHESS logo būs redzams reālajā vidē un citos reklāmas materiālos! 

0

BRANCHESS apģērbu veikals Rīgā (Tērbatas ielā 40 un Kr. Barona ielā 44), Valmierā (t/c Valleta 2. stāvā), Ventspilī (t/c Tobago 2. stāvā) un Alūksnē (Dārza ielā 4)

Interneta veikals BRANCHESS. SIA "Lielais Ābols". Reģ.Nr. 44103122732. Faktiskā adrese - Tērbatas iela 40, Rīga, Latvija. 
Uzziņai par precēm un iepirkšanos interneta veikalā - [email protected] , +37125733233 , P.O.T.C.P.  9:00 - 17:00

Seko un uzzini par jaunumiem ātrāk!

 .