Uzvalks

29.95 139.85 

Mūsu uzvalki izceļas ar kvalitatīviem, dabīgiem un neburzīgiem materiāliem, lai Tu uzvalkā justos ērti visas dienas garumā. Komplekta (žakete + bikses) cena sākot no 124,90€. Ir iespēja iegādāties uzvalkam pieskaņotas vestes! Uzvalks ar vesti Tavam tēlam piešķirs pavisam citu vizuālo izskatu, turklāt novelkot žaketi, koptēls vienalga būs glīts, elegants un pārdomāts.

Esam parūpējušies arī par augumā nopietnākiem kungiem, tādēļ mūsu piedāvājumā ir ne tikai slim fit, sport vīriešu uzvalki, bet arī klasiski un liela izmēra uzvalki. Pie mums atradīsi uzvalkus no 42. līdz 70.  izmēram. Uzvalki pieejami arī dažādos garumos no 170 cm līdz 194 cm, tādēļ iesakām atnākt uzlaikot, lai pārliecinātos, kurš no izmēriem Tev der vislabāk!

Varam droši apgalvot, ka mūsu uzvalki kalpos vairākus gadus, jo to vīles rūpīgi tiek nošūtas ar dubulto adatu, tāpat arī mūsdienīgie piegriezumi un sezonas aktuālās krāsas palīdz radīt pārdomātu stilu.

Nāc uz BRANCHESS filiālēm un visu nepieciešamo pārliecinošam koptēlam iegādājies vienuviet! 

Ja vēlies uzvalku iegādāties www.BRANCHESS.com sazinies ar mums! Sociālajos tīklos – 📨 facebookInstagram, WhatsApp vai 📞+371 25733233 !

Nodzēst
Preces kods 46839, 46840, 46841 Kategorija Atslēgas vārdi: , , , ,