Vairāk par mums

BRANCHESS stāsts ir aizsācies jau pirms vairāk kā 20 gadiem…

esam latviešu ģimenes uzņēmums!

Izmantosim šo pārmaiņu laiku lietderīgi un pastāstīsim par sevi nedaudz vairāk.

BRANCHESS stāsts ir aizsācies jau pirms vairāk kā 20 gadiem. Mēs esam latviešu ģimenes uzņēmums, tādēļ viena no BRANCHESS panākumu atslēgām noteikti ir ģimeniskuma kods, kas ielikts uzņēmuma būtībā jau kopš pirmsākumiem.❤🇱🇻
Mēs ļoti priecājamies un lepojamies, ka arvien vairāk, gandrīz jau 3 gadus, saviem klientiem varam piedāvāt Latvijā izstrādātus un radītus apģērbus! Latvijā šūtās BRANCHESS kleitas, svārki, blūzes un vīriešu tauriņi, tiek šūti no kvalitatīva un rūpīgi izvēlēta auduma, lai būtu ērti valkājami un viegli kopjami. Mēs rūpējamies, lai Latvijā radītie apģērbi priecētu katru klienti un plašajā dizainu, krāsu un izmēru piedāvājumā tiktu atrasts gan izmēram, gan gaumei atbilstošais. Piedāvājam tērpus no 34. līdz 54. izmēram! Aplūko tos mūsu internetveikalā ! ❤ Ceram, ka jau drīzumā visu mūsu ikdiena atkal ritēs daudz mierīgāk un drošāk!

 

BRANCHESS pieņem un izpilda arī korporatīvos pasūtījumus!

Iespējams izvēlēties gan no gatavajiem paraugiem, gan arī radīt īpaši savam uzņēmumam/ kolektīvam izstrādātu dizainu, jo lai arī kādā sfērā klienti darbotos, vai tā būtu kafejnīca vai banka, deju ansamblis vai orķestris – kopts, pārdomāts un vienots koptēls noteikti radīs patīkamu iespaidu.

 

Galerijā ieskaties mūsu šūšanas darbnīcā!