10 zelta likumi Tava ideālā uzvalka meklējumos

10 zelta likumi Tava ideālā uzvalka meklējumos

Uzvalks ir dārga un ļoti nozīmīga lieta katra vīrieša garderobē. Vienalga, tas jāvelk katru dienu vai reizi gadā- uzvalkam ir jābūt kā Džeimsa Bonda maskai, kurā jūties pašpārliecināts un neuzveicams!

Turpini lasīt un uzzināsi, kā neaizšaut dillēs īstā uzvalka meklējumos!


1. Nāc uz filiāli!

Lai arī Tev liekas, ka pēc 101 interneta pamācības spēsi sevi nomērīt un saprast kaut ko izmēru tabulā… Patiesība ir šāda: lielākā daļa vīriešu, ja vien nepērk uzvalkus regulāri un nav 10000 % pārliecināti par savu izmēru līdz pat milimetriem, uzvalku attālināti nopirkt nevar.

Tas ir jāsajūt, jāpatausta, jāuzvelk, jāizmēģina viss – no apsēšanās līdz roku ielikšanai kabatās.

Uzvalks būs Tava otrā āda visas dienas garumā. Tam ir jābūt ērtam un uzticamam.

Dodies uz filiāli un ļaujies mūsu konsultantu palīdzīgam ievadam uzvalku pasaulē!

2. Zini kādam mērķim meklē uzvalku

Ir liela atšķirība starp uzvalku ikdienai un ”black tie” pasākumam. Tas būtu pirmais, ko teikt savam konsultantam, lai bez liekas laika kavēšanas dotos pie pareizajiem plauktiem. Ikdienas uzvalki ir krāsaināki, ar atšķirīgām krādziņām un vairākām stila variācijām gan rakstos, gan krāsās. Klasisks uzvalks būs pavisam kas cits!

3. Kā zināt, ka der?

Ideāla žakete ir kā bingo spēle – jāsakrīt vairākiem priekšnosacījumiem! Pleciem jāsēž stingri vietā, žaketes piedurknei jāatļauj nedaudz izlīst krekla rokas malai, sapogājot pogas audums nedrīkst savilkties… Tāpat ar biksēm! Bikšu malai pavisam nedaudz jāsēž uz kurpes. Plikas potītes noteikti nav klasiska uzvalka koptēlā pieļaujamas, taču pavisam tuvu ir arī otrs grāvis- pārāk garas bikšu staras, kas sakrīt krokās un koptēlu padara ne tikai nevīžīgu, bet arī vizuāli saīsina.

4. Audumam IR nozīme

Audumu izvēlies pēc 3 kritērijiem: Vai tas būs ”elpojošs”, cik ātri nolietosies un cik patīkams ādai tas būs!Meklē šos vārdus auduma sastāvā un pārjautā konsultantam par atbilstību sezonai, ja šaubies: Wool, Cotton, Cashmere, Linen, Polyester, Silk, Velvet, Tweed.

5. Investē savā tēlā

Kad esi apsēdies un padzēries pēc cenu zīmes apskatīšanas, atceries- Tu maksā par kvalitatīvi apstrādātām vīlēm, par patīkamiem audumiem, par ērtām kabatām un to, ka kāds šo uzvalku ir atlasījis, atvedis un palīdzējis Tev izvēlēties! 🙂 Pētījumi rāda, ka viens labs uzvalks vīrieša skapī mēdz dzīvot pat 5 gadus! Izdali uzvalka summu ar dienām, ko tas Tev kalpos.

6. Divas vai trīs pogas

Lai gan uzvalku pasaulē var sastapt arī 5 pogu žaketes – iesakām Tev palikt pie 2-3 pogām. Ir arī lielisks vidusceļš- ”2 ar pus” pogu žaketes, kam pirmā poga nav jāpogā. Jo vairāk pogu – jo vairāk iespēju audumam dīvaini nostiepties un sakrokoties. Tāpēc- ja vien Tu neesi perfekti proporcionāls divdurvju skapis- 3 pogas ir absolūtais maksimums!

7. Pievērs uzmanību kreklam

Krekls būs Tava otrā āda. Drošākā izvēle- balts krekls bez raksta. Bet dzīve ir pārāk īsa, lai mēs neizkāptu no kastēm tur, kur tas atļauts! Skaisti rakstaini krekli, apdrukas, krāsainas pogas- nebaidies riskēt!

8. Atceries – Tev jājūtas ērti

Uzvalkā ir jāsēž, jāstaigā un dāmas dejā jācilā! 🙂 Par žaketes pielāgotību kustībām lielā mērā atbild iegriezumi aizmugures apakšējā daļā. Tādu var nebūt, var būt viens pašā vidū vai, kā to redzam visbiežāk, divi iegriezumi katrā žaketes malā. Tie atļaus kustēties vieglāk un nesavilks audumu paceļot rokas.

9. Neaizmirsti par aksesuāriem

Uzvalks ir lielisks pamats, taču koptēlu nereti paspilgtina tieši aksesuāri. Kvalitatīva josta, pieskaņots tauriņš vai kaklasaite, brilles, cepure, rokas pulkstenis, ķēdīte, labas kurpes, pleca soma, mētelis…. Tam visam jābūt saskaņotam un apdomātam, lai koptēls neizskatītos no vairākām operām salikts kopā. Liela nozīme ir arī tērpa saskaņošanai ar partneri, ja uz pasākumu jādodas kopā.

10. Sakopts koptēls

Uzvalks ir kā Tavā virzienā pagriezts starmetis. Cilvēkiem patīk skatīties un ievērot sīkumus. Ja velc uzvalku, arī matiem un bārdai būtu jābūt koptiem! tas ne tikai pieliks odziņu Tavam koptēlam, bet arī citu acīs dos Tev lielāku novērtējumu. Svarīgi arī pievērst uzmanību kurpēm.

Šis ieraksts tika publicēts _ un atzīmēts .