Krāsas vasarai

Vasara ir klāt un krāsas ņirb apkārt visur- puķu dobēs, dabā, veikalu skatlogos… Kā neapjukt?

Lasi tālāk!


Žakete – 59.95€, Bikses – 34.95€, Tops “Evelīna” – 24.95€

Ja Tava āda ar sauli nevar sadraudzēties, viegli apdeg un esi gaišmataina- izvēlies maigus pasteļtoņus. Tie, pie tam, arī nepievelk sauli.

Spilgtas un tumšas krāsas vizuāli ādu padara bālāku un var izcelt vēsos apakštoņus- liekot apkārtējiem nemitīgi pārliecināties vai jūties labi un neesi nosalusi. 🙂

Ja vēlies vairāk spilgtuma- ievies to ar aksesuāriem, kā odziņas tos piemeklējot maigām bāzes krāsām.

Žakete – 34.95€, Bikses – 34.95€, Tops “Evelīna” – 24.95€

Ja neesi pavisam gaiša, bet arī īsti iedegusi nē un galvu rotā zeltaini mati (tautā saukti par ”Latvijas zelteņu krāsu”), iesakām izvēlēties apģērbu vienas maigas krāsas dažādos toņos.

Atrodot savu komplimentējošo bāzes krāsu piemēram biksēm/svārkiem/kleitai, un aplipinot to ar līdzīgu toņu noskaņu žaketei, somai vai topiņam panāksi vizuāli ļoti sakoptu un apdomātu koptēlu.

Tas, tāpat kā iepriekšējais krāsu tips, nepievilks saulīti.

Atlasa kleita – 34.95€, Lina kleita – 34.95€, Tops “Evelīna” – 24.95€

Iedegusi āda un tumšāki mati lieliski saskan ar mūsu bagātīgajiem zemes toņiem. Meža sūnu zaļš, māla brūnais un pirms-lietus debess zilais Tavu ādas krāsu padarīs vēl zeltaināku. Pie tam- zemes krāsas lieliski komplimentējot viena ar otru saskan un papildina. Ja arī acis Tev ir tumšā krāsā- ai, kas par salikumu!

Trapecveida kleita “Vineta” – 54.95€, Žakete – 34.95€, Sasienama kleita “Adele” – 54.95€

Ja saule Tevi jau noskūpstījusi un matu krāsa ir tumša- droši spēlējies ar sulīgām un košām krāsām! Sulīgs pīlādžu oranžais un jūras dzelmes zilais ir radīti Tev! Ļoti labi izskatīsies jūrnieku zilas bikses ar košu topiņu vai tumša kleita ar kādas ”kreptīgas” krāsas žaketi. Spēlējies ar krāsām, aksesuāriem!

Tops – 19.95€, Žakete – 34.95€, Kleita “Elīna” – 54.95€

Par šī gada krāsu iecelta Viva Magenta jeb, kā mēs to mēdzam dēvēt- fuksija. Nebaidies no tās spilgtuma! Ievies to aksesuāros un miksē ar maigām pasteļkrāsām, ļaujot tai izcelties.

Bikses – 34.95€, Rozā tops -19.95€, Zaļais tops –19.95€, Baltais tops -19.95€

Vasara ir lielisks laiks arī spēlēties ar audumu tekstūrām. Zīdu kombinē ar kokvilnu, ļauj sevi ieskaut linam! Patausti, sajūti, uzdrošinies!

Tavs BRANCHESS